Rydd plass i garderoben til denne fine tunikaen i supermyk bomull med en lett krøllet look. Tunikaen er herlig å ha på seg og har en flott A-shape som fremhever brystet og ellers faller løst og flott. Det kritthvite uttrykket står godt til sesongens skarpe farger, slik at du kan skape en vakker, balansert look. Bruk tunikaen alene som den er, eller ha et herlig strikkeplagg eller skjerf til.
Rydd plass i garderoben til denne fine tunikaen i supermyk bomull med en lett krøllet look.
Tunikaen er herlig å ha på seg og har en flott A-shape som fremhever brystet og ellers faller løst og flott.
100% bomull.
GIACOMA TUNIKA

Better Cotton

Better Cotton

Better Cotton
Giacoma Tunika
https://www.masai.no/tunikaer/giacoma-tunika/1005371-1000S-L.html 5715165049423
https://www.masai.no/tunikaer/giacoma-tunika/1005371-1000S-L.html
NOK
999.00
Ikke på lager
NOK 999,00
6
vurderinger
Better Cotton
Farge: White
-
Velg størrelse(Minn meg pĂ„)
Tips: GĂ„ for den stĂžrrelsen du vanligvis bruker.
DETALJER
Rydd plass i garderoben til denne fine tunikaen i supermyk bomull med en lett krÞllet look. Tunikaen er herlig Ä ha pÄ seg og har en flott A-shape som fremhever brystet og ellers faller lÞst og flott. Det kritthvite uttrykket stÄr godt til sesongens skarpe farger, slik at du kan skape en vakker, balansert look. Bruk tunikaen alene som den er, eller ha et herlig strikkeplagg eller skjerf til.
- Passform: A-Shape
- MÄl: Lengde ved str. M = 76 cm.
- Materiale: 100% bomull
- Vask: SkÄnevask
- Ansvarlighet: BCI
- Typ nr.: 1005371
Se alle detaljer
Bomull produsert med omtanke og ansvarlighet
Masai er stolt av Ä vÊre medlem av Better Cotton Initiative (BCI). BCI er verdens stÞrste program for ansvarlig bomull, og Masais medlemskap betyr at vi er med pÄ Ä forbedre den globale bomullsdyrkingen og et mer ansvarlig landbruk. NÄr du kjÞper dette produktet, stÞtter du en mer ansvarlig bomullsproduksjon. Mer ansvarlig bomull inkluderer bomull som kommer fra Better Cotton-kilder, resirkulert bomull, Fairtrade-bomull og Þkologisk bomull.
Les mervurderinger
super fin
Denne tunikaen er virkelig flott, og kan kombineres
med ulike bukser. Den kan brukes både til selskap,
og til en dag på jobb. Giacoma tunika gjør meg glad.
Tone L.